Wydarzenia

10 stycznia 2020 – Artyści kabaretu Piwnica Pod Baranami

Zapraszamy na koncert połączony z kolacją. W repertuarze autorskim wystąpią artyści Piwnicy Pod Baranami.

Start godzina 17.

Bilety 120zł / os.

Muzyka i Pieśni Morza – 22 listopada 2019

22 listopada 2019 roku zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Koncert Muzyka i Pieśni Morza połączony z kolacją. Specjalnie na ten wieczór, przygotowaliśmy tematyczne menu:  Rozgrzewająca lufka rumu na dobry początek • Słoneczna jak zachód na Bałtykiem zupa dyniowa • Sentymentalne jak wspomnienie z podróży pielmieni z masełkiem szałwiowym • Porywające jak morskie fale – fish pie z rybą, brokułami i krewetkami pod ziemniaczaną pierzynką • Specjały pokładowego kucharza – mięsa na desce z dipem chrzanowym • Bałtycka sałatka ze śledzika z cebulką, jabłkiem i śmietaną • Krzepiący wiejski smalec z pajdą chleba i ogórkiem kiszonym na kołobrzeskiej solance • Zimne nóżki żony bosmana • Domowe ciasto prosto z piekarnika. 120zł / osoba.

28 marca 2019 – Vakshynska & Evgeny

28 marca 2019 roku podczas III Zjazdu Amazonek w progach Siesty gościł duet muzyczny z Lwowa Vakshynska&Evgeny. Muzycy uraczyli nas koncertem , który przemawiał dzięki magicznemu wokalowi Naty śpiewającej w języku angielskim i jidisz. Wykorzystując instrumenty: gitarę, piszczałki, perkusję oraz szofar – instrument liturgiczny o którym mowa w biblii, wykonany z rogu bawolego, muzycy stworzyli atmosferę skłaniającą do osobistych, intymnych refleksji. Muzyka przemawiała do nas słowami i trafiała prosto w serce.

01 Luty 2019 – Ballada Na Dwa Serca

Duet Anrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej od lat fascynuje się repertuarem trzech wybitnych postaci ballady rosyjskiej: Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego oraz Żanny Biczewskiej.
Wykonawcy, wyśpiewując rosyjskie pieśni zabierają publiczność w świat wspomnień i wzruszeń.
Na ten szczególny koncert zapraszamy Państwa do naszej Siesty 1 lutego 2019 r.
To strawa dla duszy a o ciało i doznania smakowe zadbają kucharze naszej restauracji: Nina i Zohan, którzy na ten dzień przygotowali kartę z rosyjskimi daniami.